Koszyk

Zadzwoń: +48 692 361 080

Dostarczamy urządzenia również poza granice Polski.

Dane kontaktowe

P.P.H.U. „OLCZAK” HUBERT OLCZAK

Adres: Myje 7k, 63-500 Ostrzeszów

Biuro: +48 692 361 080

Doradztwo techniczne: +48 604 207 580

Email: biuro@myjki-warsztatowe.pl

Od ponad 20 lat zajmujemy się profesjonalną obsługą klientów w zakresie urządzeń myjących, którzy chcą podnieść standard wykonywanych przez siebie usług. Jesteśmy firmą, która zapewnia klientom komfort wyboru wielu profesjonalnych, solidnie wykonanych i niezawodnych urządzeń różnych producentów, wraz z preparatami.

Początkowo nasz asortyment był skupiony na myjniach manualnych z obiegiem zamkniętym. Z czasem, stale rosnąca popularność tych urządzeń, a także ciągłe wprowadzanie innowacji technologicznych modeli, postawiła nas przed dokonaniem ważnej decyzji dotyczącej współpracy z wieloma producentami. Ze względu, że poszczególny producent nie ma tak różnorodnego i bogatego asortymentu i nigdy oferta producenta nie zapewniała możliwości zadowolenia każdego klienta, podjęliśmy decyzję o współpracy z wszystkimi najlepszymi Polskimi producentami urządzeń myjących.

Masz pytania?

Zapytaj - odpowiemy


Stworzyliśmy stronę internetową www.myjki-warsztatowe.pl, w której przedstawiamy ofertę wszystkich najlepszych myjek z obiegiem zamkniętym wraz z opisem technicznym i cenami. Potencjalny klient ma możliwość porównania urządzeń pod względem parametrów technicznych, a my mamy bardzo duży wybór podczas doradzania i doboru najlepszego urządzenia dla klienta.

Szybka dostawa

Oferujemy sprawny proces dostawy urządzeń.

Doradzamy

Pomożemy w doborze właściwego urządzenia.

Gwarancje

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zaufanie

Współpracujemy z najlepszymi producentami.