Myjki ciśnieniowe kabinowe

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Myjki ciśnieniowe kabinowe swoje miejsce znajdzie wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja i duża dokładność mycia przy użyciu bardzo wysokiego ciśnienia oraz preparatu wodnego podgrzanego do temperatury 50 stopni Celciusza.

Myjka ciśnieniowa to bardzo profesjonalne urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o szerokim zastosowaniu. Myjka bardzo dobrze sprawdza się przy regeneracji turbosprężarek oraz przy czyszczeniu silnie zabrudzonych części ze stali, żeliwa, aluminium i innych stopów.

Mycie odbywa się w obiegu zamkniętym, przy użyciu płynu myjącego podgrzewanego do temperatury 45 st.C. Preparat  wydobywa się z dyszy pistoletu pod ciśnieniem do 140 Bar, dzięki czemu dokładnie myje trudno dostępne miejsca i silnie zabrudzone części z nagarów, smarów, czy olejów. Zarówno temperatura, jak i płyn zwiększają efektywność mycia. Myjka wyposażona jest w filtry. Posiada stopki regulujące, poziom regulacji.

Pokrywę myjki wyposażyliśmy w siłowniki pneumatyczne zwiększające bezpieczeństwo i jakość pracy z myjką. W trakcie mycia możną także stosować zamontowany w myjce pędzel przelotowy lub pistolet z powietrzem sprężonym. Na szybie znajdują się dysze czyszczące , co umożliwia widoczność pracy myjki a ODOLEJACZ DYSKOWY – zwiększa on żywotność płynu natomiast stół obrotowy ułatwia mycie ciężkich elementów. Urządzenia spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz jakości CE.

Specjalnością tego urządzenia jest zmywanie zabrudzeń olejowych i odtłuszczanie.